Na przełomie wieków XX i XI odnotowano dynamiczny rozwój Internetu. Serwis WWW stał się najkrótszą drogą od Klienta do Producenta lub Usługodawcy. Obecność w Sieci jest niemal obowiązkiem każdej nowoczesnej firmy. Dzięki naszemu doświadczeniu i fachowości pomożemy Ci wprowadzić Twoją Firmę w wirtualny świat Internetu.
     Podczas projektowania stron WWW zdajemy sobie sprawę, że każdy Klient ma swoją indywidualną wizję wykorzystania serwisu internetowego. Staramy się, aby nasze strony skutecznie wspomagały efektywność działania przedsiębiorstw. W naszych realizacjach największy nacisk kładziemy na funkcjonalność i ergonomię serwisu internetowego, nie zaniedbując jednak jego walorów estetycznych. Dzięki praktyce umiemy osiągnąć kompromis pomiędzy atrakcyjnością graficzną a łatwością obsługi strony. Przy zastosowaniu najnowszych technologii tworzymy witryny internetowe doskonale reprezentujące naszych Klientów w Sieci. Z biegiem czasu rośnie grono zadowolonych Klientów naszej firmy.
     Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług i jednocześnie zapewniamy, iż zakończenie żadnego wykonywanego przez nas projektu nie nastąpiło przed uzyskaniem pełnej aprobaty i satysfakcji zleceniodawcy.
 
Strona MINI:
 
     Jest to produkt adresowany do firm bądź osób pragnących jedynie zaznaczyć swoją obecność w sieci. Pozwala ona w sposób uproszczony przedstawić potencjalnym internautom podstawowe informacje na temat działalności właściciela. W przypadku długotrwałych prac nad zaawansowanym serwisem WWW stronę mini wykonujemy GRATIS i umieszczamy ją pod adresem strony, która jest w trakcie budowy. Po ukończeniu prac strona MINI zostaje zastąpiona właściwym serwisem WWW.
 
Przykładowa zawartość strony:
logo firmy, prosta grafika, do 5 zdjęć, informacje o firmie i jej wyrobach lub usługach, dane teleadresowe, e-mail obsługiwany z poziomu strony
 
Cena - 1 zł netto
w przypadku utrzymania strony na serwerze Info Net
 
 
Strona MIDI:
 
     Rozwiązanie przeznaczone przede wszystkim dla podmiotów gospodarczych chcących w zaawansowany sposób udzielić internautom kompleksowych wiadomości na temat swojej firmy oraz oferowanych przez nie wyrobów lub usług. Rozbudowana szata graficzna pozwala na umieszczanie katalogów produktów, prezentacji wyrobów itp.
 
Przykładowa zawartość strony:
zaawansowana grafika, 5 podstron (np: o firmie, oferta, cenniki, promocje, kontakt), wykorzystanie języków skryptowych, formularze, e-mail obsługiwany z poziomu strony
 
Cena - od 400 zł netto
w przypadku utrzymania strony na serwerze Info Net
 
 
Strona MAXI:
 
     Ten produkt polecamy praktycznie wszystkim firmom, które mają zamiar stworzyć serwis WWW kompleksowo obsługujący nawet najbardziej wymagających użytkowników. Pozwala on na interaktywny kontakt z internautami za pomocą rozbudowanego systemu komunikacyjnego. W tym wariancie nie ma ograniczeń odnośnie objętości serwisu i ilości jego podstron. Strona Maxi jest najlepsza wizytówką Twojej Firmy w sieci.
 
Przykładowa zawartość strony: zaawansowana grafika, ilość podstron bez ograniczeń, wykorzystanie języków skryptowych, Flash, formularze, e-mail obsługiwany z poziomu strony, bramki SMS, formularze, audio
 
Cena - od 800 zł netto
w przypadku utrzymania strony na serwerze Info Net