Aby uczynić naszą ofertę kompleksową oferujemy projektowanie i wydruk folderów, katalogów, wizytówek, nalepek i ulotek na tradycyjnych nośnikach papierowych. Zapewniamy najwyższą jakość projektu i wydruku oraz krótkie terminy realizacji.
 
     Współpracujemy z drukarniami w zakresie kompleksowej obsługi poligraficznej ich realizacji. Na przykład zobowiązujemy się do zaprojektowania i przygotowania do druku wszystkich bądź części prac wykonywanych w Drukarni. Jeżeli Klient wyrazi taką potrzebę - zajmujemy się również przygotowywaniem klisz drukarskich. Dla naszej firmy termin ustalony z Klientem to rzecz święta. Kierując się tą zasadą  jesteśmy partnerem godnym zaufania.
 
     Nasza polityka cenowa w zakresie współpracy z drukarniami jest elastyczna. Ceny kształtują się w zależności od pracochłonności projektu i od ilości zleceń otrzymanych od danej firmy. Orientacyjne ceny projektów wraz z przygotowaniem do druku przedstawiamy w poniższej tabeli:

 
 
Ilość kolorów
Format1 kolory2 kolory3 kolory4 koloryPowyżej
4 kolorów
A6
do 25
zł/szt
do 35
zł/szt
do 45
zł/szt
do 80
zł/szt
od 50
zł/szt
A5
do 35
zł/szt
do 40
zł/szt
do 50
zł/szt
do 100
zł/szt
od 60
zł/szt
A4
do 40
zł/szt
do 60
zł/szt
do 70
zł/szt
do 120
zł/szt
od 80
zł/szt
A3
do 60
zł/szt
do 70
zł/szt
do 100
zł/szt
do 150
zł/szt
od 90
zł/szt
Powyżej A3
od 30
zł/szt
od 45
zł/szt
od 80
zł/szt
od 100
zł/szt
od 150
zł/szt
  Podane ceny nie zawierają VAT. Info Net zastrzega sobie prawo do zmiany cennika.

 
     Płyta CD-ROM jest coraz częstszym dodatkiem do folderów reklamowych lub czasopism. Ten sposób prezentacji produktów lub usług firmy jest niezwykle atrakcyjny. Stanowi idealne uzupełnienie każdej nowoczesnej kampanii reklamowej. Przedstawienie Twojej Firmy wzbogacone o dźwięk i ruch będzie miało o wiele większą siłę oddziaływania na Klienta niż reklama na nośnikach tradycyjnych. Oferujemy wykonanie prezentacji multimedialnej i powielanie jej na płytach CD o różnych wielkościach, kształtach i pojemnościach (np. CD mały - 210MB, CD w kształcie i rozmiarze wizytówki - 120MB). Proponujemy również ozdobny nadruk na płytach.
 
     Proponujemy kompleksową obsługę techniczną komputerów i sieci komputerowych w Państwa firmie. Jeżeli zdecydujecie się na podpisanie umowy serwisowej zapewnimy Wam reakcję na zaistniałą awarię w czasie nie dłuższym niż 4 godziny. Usługi serwisowe nie obejmują tylko usuwania usterek, lecz również comiesięczny przegląd sprzętu i oprogramowania. Zapewniamy bezpłatne konsultacje w zakresie optymalizacji rozwiązań informatycznych i sprzętowych. Takie rozwiązanie daje możliwość ograniczenia kosztów związanych z zatrudnieniem informatyka.
     Koszty serwisowe uzależniamy od ilości stanowisk komputerowych oraz od stopnia zaawansowania i rodzaju wykorzystywanego w firmie oprogramowania.
 
     W dzisiejszych czasach umiejętne dodawanie stron internetowych do katalogów najpopularniejszych portali i wyszukiwarek ma wielki wpływ na efektywne funkcjonowanie i odnajdywalność serwisu www. Jak wynika z przeprowadzonych sondaży, 85% internautów odnajduje interesujące ich informacje za pomocą wyszukiwarek. Być może ktoś szuka właśnie w sieci Twoich produktów lub usług. Jeżeli posiadasz już swoją stronę i chcesz ułatwić do niej dostęp oraz poprawić jej efektywność oferujemy ci naszą pomoc. W przypadku, gdy zdecydujesz się przenieść swoją stronę z innego na nasz serwer usługę pozycjonowania wykonamy gratis i udzielimy 30% rabatu na abonament hostingowy w pierwszym roku działania serwisu WWW.