Z przyjemnością prezentujemy naszą ofertę promocyjną. Przygotowaliśmy ją tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie niezależnie od tego czy jest już naszym Klientem czy dopiero zamierza zlecić nam tworzenie strony WWW. Jak zauważycie Państwo w przypadku gdy zaistnieje możliwość skorzystania z promocji macie prawo wyboru korzyści z niej płynących. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji.
 
 
"Promocja - Znajomi" dla Stałych Klientów
 
     Klient posiadający stronę WWW wykonaną i utrzymywaną przez Info Net ma prawo skorzystania z tej promocji w przypadku gdy za jego rekomendacją inny Klient zdecyduje się na wykonanie strony WWW przez Info Net lub na przeniesienie istniejącej strony na serwery Info Net. Jeżeli taki warunek zostanie spełniony to Stały Klient zostaje premiowany możliwością zakupu drukarki atramentowej za 1 zł lub półrocznym rabatem na abonament hostingowy w wysokości 50%.
 
 
"Promocja - Co dwie to nie jedna" dla Stałych Klientów
 
     Klient posiadający stronę WWW wykonaną i utrzymywaną przez Info Net ma prawo skorzystania z tej promocji w przypadku gdy oprócz istniejącej strony zleci firmie Info Net wykonanie drugiej lub następnej strony dla siebie bądź swojej firmy (np: strona reklamująca produkt itp.). Jeżeli te warunki zostaną spełnione Stały Klient zostaje premiowany rabatem na wykonanie nowej strony w wysokości 50%.
 
 
"Promocja - Znajomi" dla Nowych Klientów
 
     Klient nie posiadający strony WWW wykonanej i utrzymywanej przez Info Net ma prawo skorzystać z tej promocji gdy zleci jej wykonanie firmie Info Net i gdy za jego rekomendacją inny Klient również nie posiadający strony WWW zleci jej wykonanie firmie Info Net. Jeżeli takie warunki zostaną spełniony to obaj Nowi Klienci zostają premiowani możliwością wykonania swoich stron WWW z rabatem w wysokości 50%.
 
 
"Promocja - Pół roku - Pół darmo" dla Nowych Klientów
 
     Klient posiadający stronę WWW, której nie wykonał i nie utrzymuje Info Net ma prawo skorzystać z tej promocji w przypadku gdy przeniesie swoją istniejącą stronę na serwery Info Net. Jeżeli taki warunek zostanie spełniony to Nowy Klient zostaje premiowany rabatem na usługi hostingowe w wysokości 50% lub możliwością podwojenia objętości lub ilości kont e-mail na okres jednego roku.
 
 
"Promocja - Strona MAXI" dla Nowych Klientów
 
     Klient nie posiadający strony WWW ma prawo skorzystać z tej promocji w przypadku gdy zleci jej wykonanie Info Net i projekt zostanie zakwalifikowany jako "Strona MAXI" (patrz dział "Web Design"). Jeżeli te warunki zostaną spełnione Nowy Klient zostaje premiowany możliwością zakupu drukarki atramentowej za 1 zł lub półrocznym rabatem na abonament hostingowy w wysokości 50%.
 
 
"Promocja - Face Lifting" dla Nowych Klientów
 
     Klient posiadający stronę WWW nie utrzymywaną przez Info Net ma prawo skorzystać z tej promocji w przypadku gdy przeniesie swoją istniejącą stronę na serwery Info Net i opłaci abonament hostingowy w cyklu rocznym. Jeżeli te warunki zostaną spełnione Nowy Klient zostaje premiowany modernizacją swojej istniejącej strony WWW GRATIS. Przebudowa obejmuje zarówno część graficzną, tekstową jak i uatrakcyjnienie strony za pomocą nowych technologii.