Jesteśmy grupą ludzi zafascynowanych wirtualnym światem Internetu. Swoje zainteresowania postanowiliśmy wykorzystać i spożytkować zakładając w lutym 2001 roku firmę Info Net. Początkowo firma liczyła dwie osoby, które jednocześnie zajmowały się tworzeniem serwisów WWW, pozyskiwaniem nowych Klientów oraz prowadzeniem Podlaskiego Branżowego Katalogu Firm.
     Z biegiem czasu zgromadziliśmy zespół doświadczonych grafików i programistów, który pozwala nam na kompleksową obsługę najbardziej wymagających Klientów. Każda realizacja, jakiej się podejmujemy traktowana jest nieszablonowo i zostaje dostosowana do indywidualnych wymagań zleceniodawcy. Głównym celem naszego zespołu jest maksymalna satysfakcja Klienta.
 
     Zadowolenie Klienta z wykonania serwisu WWW to początek drogi, w której chcielibyśmy towarzyszyć Państwa Firmie. Aby strona internetowa zaczęła "żyć" i spełniać postawione przed nią zadania reklamowe, informacyjne i marketingowe musi być otoczona pieczołowitą opieką. Wiele firm świadczących usługi internetowe zapomina o serwisie swojego Klienta po odnotowaniu przelewu należności za jej wykonanie na konto bankowe. Od strony Klienta takie działanie można porównać z kupnem samochodu, w którym nie ma możliwości zatankowania paliwa.
     W naszej firmie każdy powierzony pod naszą opiekę serwis WWW ma swojego administratora, który nie tylko dba o jego poprawne działanie techniczne, ale również dokonuje aktualizacji serwisu w ciągu 24-48 godzin od chwili otrzymania zlecenia i materiałów. Taka elastyczność w kwestii aktualizacji strony pozwala na przyciągnięcie i utrzymanie internautów odwiedzających serwis WWW poprzez ciągłe dostarczanie nowych informacji.
     Nad projektami graficznymi naszych realizacji pracuje grono doświadczonych grafików komputerowych. Długi staż w pracy tego typu pozwala im na stworzenie bardzo atrakcyjnej szaty graficznej przy zachowaniu jednoznacznej jasności układu strony. Systemy graficznej nawigacji zawarte na naszych stronach WWW osiągają najlepszy kompromis między oddziaływaniem bodźców wizualnych (grafika) na użytkownika a zainteresowaniem go treścią serwisu.
 
     Jak już wspomnieliśmy wcześniej, pracownikami Info Net są wysoko wykwalifikowani specjaliści z każdej z dziedzin działalności firmy. Nie są oni ludźmi stawiającymi swoje pierwsze kroki w pracy zawodowej, lecz osobami posiadającymi wieloletni staż w branży internetowej i reklamowej.
     Jesteśmy przygotowani do wykonania nawet najbardziej wymagającej technicznie i sprzętowo realizacji. Dysponujemy nowoczesną bazą sprzętową, która bez problemu pozwala podjąć nam tego typu wyzwania. Nasza firma dysponuje serwerami pracującym pod kontrolą systemów Linux i Windows. Kontakt z siecią zapewnia łącze o przepustowości sumarycznej 30 Mb/s. Konfiguracja sprzętowa i programowa zapewnia bezproblemową pracę 24 godziny na dobę i płynne działanie wielu serwisów WWW.
 
     Zdajemy sobie sprawę, że opinie wyrażane o sobie nie są obiektywne i dlatego postanowiliśmy zapytać o zdanie naszych Klientów. Przedstawione tu opinie pochodzą od naszych stałych Kontrahentów i nie były przez nas przeredagowywane:
 • Przedsiębiorstwo Produkcyjne "Darek"
   
       "Chciałbym polecić firmę Info Net wszystkim, którzy wahają się w czyje ręce oddać wykonanie i utrzymanie swojego serwisu WWW. Firma ta wykazała ogromną kompetencję i doświadczenie przy realizacji naszego projektu. Prace postępowały bardzo szybko i sprawnie. Strona WWW działa od dwóch lat bez żadnych problemów."
   
  Dariusz Niewiński - Właściciel
   
 • "Kombit" Systemy Alarmowe
   
       "Po złych doświadczeniach z innymi firmami tej samej branży mogę z czystym sumieniem polecić usługi firmy INFO-NET w zakresie projektowania stron www i ich obsługi. Dodatkową zaletą są umiarkowane ceny, szybki kontakt i reakcja w razie potrzeby dokonania zmian czy modernizacji."
   
  Krzysztof Ostrowski - Właściciel
   
 • Hansa - odzież medyczna
   
       "Stwierdzenie, że "Info Net to partner godny zaufania" nie jest przesadne. HANSA wymaga od firm, z którymi współpracuje pełnej fachowości, rzetelności i odpowiedzialności za zlecone im przedsięwzięcia. Info Net w stu procentach spełnia nasze oczekiwania - i co więcej pozytywnie zaskakuje nas dbałością o interesy naszej firmy. Pełne zrozumienie potrzeb klienta oraz identyfikowanie się z nim czyni firmę Info Net partnerem wartym rekomendacji."
   
  Specjalista d/s Promocji i Reklamy - Agata Sawicka
   
 • PPUH Sander
   
       "W oparciu o własne doświadczenia chciałbym polecić wszystkim firmę Info Net jako partnera godnego najwyższego zaufania. Współpraca z tą firmą odbywa się bardzo energicznie, szybko i konkretnie. Atuty Info Netu w połączeniu z ich oferta cenową są warte polecenia. "
   
  Dyrektor firmy - Grzegorz Kondrusik
   
 • Top Profil
   
       "Wcześniejsze, złe doświadczenia z firmami tej branży kazało mi podejść sceptycznie do oferty i zapewnień firmy Info Net. Po rozpoczęciu współpracy byłem pozytywnie zaskoczony jakością świadczonych przez tą firmę usług. Info Net cechuje fachowość, solidność i szybkość działania - i oczywiście co nie jest bez znaczenia - niskie ceny.
   
  Właściciel firmy - Lech Olszewski
   
 • SPP Choroszcz - szpital
   
       "Moja opinia na temat usług i produktów firmy Info Net jest jednoznacznie pozytywna. W trakcie prac nad naszym projektem wykazali się profesjonalizmem, szybkością działania i wywiązali się z ustalonych terminów. Szczerze polecam."
   
  Główny Informatyk - Tomasz Oleksiej
   
 • Diagnosis - sprzęt medyczny
   
       "Moje zdanie na temat firmy Info Net i świadczonych przez nią usług jest jak najbardziej pozytywne. Poleciłabym ich każdemu kto chce nawiązać współpracę z odpowiedzialnymi ludźmi, którzy na każdym kroku wykazują się swoim profesjonalizmem i rzetelnością. Chciałabym nadmienić również, że Info Net zawsze dotrzymuje terminów realizacji powierzonych im projektów. Bez cienia wątpliwości polecam firmę Info Net."
   
  Specjalista d/s Promocji i Reklamy - Agata Sawicka
   
 • Metal Best
   
       "Na podstawie naszych dotychczasowych doświadczeń firmę Info Net możemy polecić wszystkim, dla których najważniejsza jest jakość usług, rzetelność i profesjonalizm. Dzięki pełnemu zrozumieniu naszych potrzeb prace nad naszą stroną WWW postępowały bardzo sprawnie. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że internetową promocję firmy Metal Best powierzyliśmy godnym zaufania specjalistom."
   
  Właściciel firmy - Dariusz Niewiński
   
 • Mikado
   
       "Firma INFO NET zapewnia najwyższy poziom usług. Nasza ciągła współpraca przebiega bez jakichkolwiek problemów. Dzięki doświadczeniu pracowników INFO NET wszystkie realizacje, które im zlecałem zostały wykonane terminowo i profesjonalnie. Z całą odpowiedzialnością polecam tę firmę."
   
  Współwłaściciel firmy - Bogdan Reduta