W celu pełnego usatysfakcjonowania naszych Klientów i zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług stworzyliśmy nowoczesny serwer podłączony do sieci za pomocą łącza stałego o przepustowości 100Mb/s. Taki pułap transferu zapewnia bezproblemowe działanie wielu stron WWW. Nasz serwer obsługuje języki skryptowe PHP5 oraz CGI, Perl, bazy danych MySQL, FTP, SFTP. Umożliwiamy naszym Klientom dostęp do szczegółowych statystyk oglądalności każdej z podstron ich serwisu. Zapewniamy darmową instalację strony na serwerze i jej rejestracje w NASK, TASK lub innych tego typu organizacjach.
 
     Nasze pakiety hostingowe przygotowaliśmy w taki sposób, aby każdy mógł wybrać opcję dostosowaną do swoich potrzeb. Do każdego pakietu dodajemy gratis wpis do najpopularniejszych wyszukiwarek i katalogów WWW.
 
  Pakiet MB na WWW

MB na e-mail

Ilość kont e-mail Obsługa PHP i MySQL Opłata mies.Opłata półrocznaOpłata roczna
  E-mail- 10GB 1nie--30 zł
  E-mail PLUS- 30GB 3nie-- 60 zł
  WWW Standard 500MB 100GB 10nie20 zł100 zł200 zł
  WWW Premium 1GB 500GB 50tak30 zł150 zł300 zł
  WWW Gold 2GB 1TB 100tak40 zł200 zł400 zł
  Podane ceny nie zawierają VAT. Info Net zastrzega sobie prawo do zmiany cennika.

 
    Aby jeszcze bardziej przybliżyć Państwu specyfikę i przeznaczenie poszczególnych wariantów zamieszczamy niżej ich dokładniejsze opisy.
 • Pakiet E-mail
       Pakiet ten dedykowany jest dla osób prywatnych i firm nie zainteresowanych posiadaniem strony WWW ale potrzebujących tylko i wyłącznie jednego konta e-mail wykorzystywane do korespondencji droga internetową. Adres takiego konta jest tworzony według następującego schematu tworzenia nazw: nazwa_firmy@neto.pl lub nazwa_firmy@infonet.bialystok.pl.
   
 • Pakiet E-mail Plus
       Pakiet ten dedykowany jest dla osób prywatnych i firm. Stanowi rozszerzoną wersję Pakietu E-mail. Zawiera trzy adresy poczty elektronicznej o pojemności 2GB każda. Jest najczęściej wykorzystywany do sortowania korespondencji na oddzielnych skrzynkach mailowych. Adres takiego konta jest tworzony według następującego schematu tworzenia nazw: nazwa_firmy@neto.pl lub nazwa_firmy@infonet.bialystok.pl.
   
 • Pakiet WWW Standard
       Pakiet ten dedykowany jest dla osób prywatnych i firm. Pozwala na utrzymanie niewielkiej strony WWW oraz dziesięciu kont e-mail. Z powodzeniem wystarcza na hosting strony MINI* oraz małej strony MIDI* (*-patrz Web design). Zawiera dziesięć adresów poczty elektronicznej o pojemności 2GB każde, zaś powierzchnia dyskowa przeznaczona na stronę WWW wynosi 500MB. Adres strony jest uzależniony od woli Klienta i oczywiście od tego czy nie jest już zajęty. Nazwy kont mailowych są adekwatne do wybranego adresu strony.
   
 • Pakiet WWW Premium
       Pakiet ten dedykowany jest dla firm. Pozwala na utrzymanie strony WWW i pięćdziesięciu kont e-mail. Jest przeznaczony do hostingu stron MIDI* i małych stron MAXI* (*-patrz Web design). Wielkość obszaru dyskowego przeznaczonego pod stronę WWW wynosi 1GB a pojemność kont e-mail 100GB. Adres strony jest uzależniony od woli Klienta i oczywiście od tego czy nie jest już zajęty. Nazwy kont mailowych są adekwatne do wybranego adresu strony.
   
 • Pakiet WWW Gold
       Pakiet ten dedykowany jest dla firm. Pozwala na utrzymanie strony WWW i stu kont e-mail. Jest przeznaczony do hostingu większych stron MIDI* i stron MAXI* (*-patrz Web design). Wielkość obszaru dyskowego przeznaczonego pod stronę WWW wynosi 2GB. Pojemność kont e-mail wynosi 200GB. Adres strony jest uzależniony od woli Klienta i oczywiście od tego czy nie jest już zajęty. Nazwy kont mailowych są adekwatne do wybranego adresu strony.